Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

E-ticaret, ürün ve hizmetlerin internet üzerinden satılmasıdır. Bir e-ticaret web sitesi, internetteki dijital vitrininizdir. Alıcı ve satıcı arasındaki alışverişi kolaylaştırır. Ürünlerinizi sergilediğiniz ve online müşterilerinizin seçimlerini yaptığı sanal alandır. Web siteniz, online iş kanalınız için ürün rafları, satış personeli ve yazar kasa görevi görür.

Markanıza ait web sitesi günümüzde hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacak en hızlı ve etkili araçtır. Sektörünüz ne olursa olsun, rakiplerinizin bir adım önüne geçmek ve potansiyel müşteri ziyaretini artırmak için ve sosyal medya reklamlarınızın daha başarılı olması için web sitenizin olması şart.

Hazırlayacağımız web sitesi; SEO kurallarına uygun, roket hızında, mobil uyumlu, dönüşüm odaklı ve kullanıcı deneyimine uygun olacak şekilde geliştirmiş olduğumuz altyapı ile tamamen size özel, ihtiyaçlarınıza yönelik oluyor.

Talep karşılığında ülke lokasyonuna bağlı dil ayarları, lokasyon bazlı ödeme ve para birimi ayarları, farklı dillerde ürün girişi seçeneği, ülke bazlı vergi tanımlamaları, ülke bazlı SEO ayarları yapılabilir.

Kullanıcıya sunduğumuz kolaylıklar yanında, alt yapısını geliştirdiğimiz özel panelimiz ile firma sahiplerinin de işini kolaylaştıracak ekstra deneyimler sunuyoruz.

 

Neler Yapıyoruz ? - Kai Ajans