• S.S.S

    S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret Sitesi Nedir?

E-ticaret sitesi internet üzerindeki satış işlemlerinin yapıldığı alanı ifade eder. İnternet üzerinden ürün alabileceğiniz/ satış yapabileceğiniz herhangi bir site, e-ticaret sitesi olarak tanımlanır.

E-ticaret Sitesi Kurulum Maliyeti Nedir?

E-ticaret sitesi kurulum maliyetleri değişiklik göstermektedir. Burada şirket kurulumu, ürün tedariği, kargo ve ödeme sistemleri ile anlaşma, e-ticaret paketi seçimi gibi temel noktalara dikkat edilerek bir maliyet çıkarılabilir. Sektör farklılığı da göz önüne alındığında e-ticaret maliyeti değişiklik göstermektedir. Ancak E-ticaret Paketi maliyeti noktasında ihtiyaç duyduğunuz özelliklere göre paket fiyatı değişiklik göstermektedir. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-ticaret Sitem var, Kai Ajans Altyapısına Taşıyabilir miyim?

Web sitesi alt yapınız kontrol edildikten sonra detaylı bilgilendirme alabilirsiniz.

Alan adı, Hosting ve SSL gibi Hizmetler Paket Ücretine Dahil mi?

Alan adı, hosting ve SSL gibi hizmetler e-ticaret paketlerimize dahil değildir. Bulut sunucumuzda her sene yıllık yenilemeniz gerekmektedir. Eğer kendi alan adınız varsa bu alan adında sitenizi kullanabilirsiniz.

E-ticaret Sitesini Kendi Hostingimde Barındırabiliyor muyum?

Hayır. Kai Ajans kendi alt yapısında bulunan bulut sunucu hizmeti ile e-ticaret web sitelerini kendi sunucusunda barındırmayı tavsiye eder.

Sitemi Açtıktan Sonra Kai Ajans Müşteri Bulmama Yardım Ediyor mu?

Kai ajans farklı pazarlama desteği sunuyor. İhtiyacınız doğrultusunda size uygun pazarlama paketi ile destek sağlıyoruz. Ayrıca danışmanlık hizmeti ile yeni müşteri kazanımı konusunda sizleri yönlendiriyoruz.

Yazılım Güncellemeleri Ücretsiz mi?

Yazılım testim edildikten sonra 1 yıl içerisinde farklı versiyonlarla yazılım güncellemelerimiz ve bazı özelliklerimiz ücretsiz olarak yapılmaktadır. 1 yıl sonrasında ücretli destek sağlanmaya devam edilir.

E-ticaret Paketi Satın Aldıktan Sonra Ek Ücret Ödemem Gerekir mi?

Mevcut satın aldığınız paket kapsamında yer alan özellikler e-ticaret paketinize dahil olarak gelmektedir. Ancak paket dışında yeni özellikler eklemek isterseniz modüle ve istenilen hizmete göre ek ücret ödemeniz gerekebilir. Kapsamlı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paketlerde İndirim Kampanyası Oluyor mu?

Belli dönemlerde e-ticaret ve sosyal medya paketlerimizde fiyat kampanyası olabiliyor. Ek olarak kampanya dahilinde çeşitli indirim ve hediyeler de sunmaktayız.

E-ticaret Paketi Satın Aldım, Nerden Başlamalıyım?

E-ticaret paketinizi satın aldıktan sonra web siteniz size teslim edilmeden 1 defa olarak ücretsiz panel eğitimi verilir. Sonrasında her ay düzenli olarak dijital pazarlama, pazaryeri ve fotoğrafçılık hakkında danışmanlık yada paket satın alabilir ve e-ticareti çok hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

© 2024 Kai Ajans | All Rights Reserved.