fbpx
Skip to content Skip to footer

Gizlilik ve Güvenlik

1. Giriş

E-Ticaret yazılımı ve uygulamalar geliştiren İstanbul merkezli bir şirketiz. Sizlere daha iyi hizmetler sunabilmek için kullandığımız çerez politikasını lütfen okuyun.

2. Toplanan Veriler
Veri Depolama Konumu

Sunucularımız Almanya ‘da bulunan Hetzner Online GmbH tarafından GDPR uyumluluğu ile güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.
Hetzener Veri Gizliliği Politikası’nı inceleyebilirsiniz.

Kayıtlı Veriler

İnternet sitemiz üzerinden üyelik oluştururken Kullanıcı Adınız, E-Posta Adresiniz ve profilinize ait olan bilgilerinizi saklamaktayız. Üyelik bilgilerinizi dilediğiniz zaman düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Kullanıcı adınız herkese özel bir benzersiz ad olduğundan bu bilgi güncellemesi sadece yöneticiler tarafından sağlanabilmektedir.

Destek Talep Verileri

İnternet sitemizde üyeliğiniz bulunuyor ise destek talepleriniz için aynı bilgileri kullanabilirsiniz. Destek talepleri sizlere daha hizmet verebilmek ve yardım etmek amaçlı kullanılmaktadır. Destek formu gönderimleri, üçüncü bir ara yazılım ile sağlanmaktadır. Sistem üzerinden sadece sizlerin iletmiş olduğunuz veriler tarafımıza gönderilir. Her destek talebiniz için sizlerden onay alınarak işlem sağlanır.
Destek sistemi için Güvenlik ve Gizlilik Politikasını inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

İnternet sitemiz üzerinden yorum bıraktığınızda, yorum formunda gönderilen verileri ve bizler için önemli olan spam yorumlarının tespiti için İp adresinizi ve tarayıcı bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklıyoruz.

İletişim Formu

İnternet sitemiz üzerinden iletişim formu aracılığı ile gönderilen bilgiler Yandex tarafından barındırılan şirket e-postamıza gönderilir.
Yandex Gizlilik Politikası’nı inceleyebilirsiniz.
Gönderilen bu bilgiler yalnızca müşteri hizmetleri amacı ile saklanıp olup, asla pazarlama amacıyla kullanılmaz veya üçüncü taraf kişiler ile paylaşılmaz.

Google Analytics

İnternet sitemizin kullanımını anonim olarak raporlanması için Google Analytics kullanıyoruz. Bu nedenle, kişiselleştirilmiş veriler saklanmaz.
İnternet sitemizde ki davranışını izleyen Google Analytics’i devre dışı bırakmak istiyorsanız, Google Analytics Devre Dışı Bırakma bağlantısını kullanabilirsiniz.

Kişisel Verilerin Kullanılması
Kişisel bilgilerinizi aşağıdaki durumlarda kullanırız:

  • Web sitesi kullanımı sırasında kullanıcıların doğrulanması/tanımlanması
  • Teknik yardım sağlanması
  • Yenilikler/değişiklikler hakkında bilgi vermek, kullanıcılarımıza önemli bilgiler içeren güncellemeler göndermek
  • Hileli işlemlerin önlenmesi ve güvenliğinin sağlanması için hesap hareketlerinin kontrolünün sağlanması